ELG-150-12A-3Y
Kód zboží: 10000010
Napájecí zdroj napěťový/proudový 120W 12V 10A MEAN WELL adjustovatelný kabely vysoké IP IP65 kovové pouzdro SELV PFC záruka 5 let
Popis
Napájecí zdroj napěťový/proudový 120W 12V 10A MEAN WELL adjustovatelný kabely vysoké IP IP65 kovové pouzdro SELV PFC záruka 5 let
Parametry
| Funkce | napěťový napájecí zdroj CV+CC |
| Napájecí napětí jm. | 230VAC |
| Výstupní napětí jm. (V) | 12 V |
| Adjustace výst.napětí (ano/ne) | ano |
| Výstupní výkon jm. (W) | 120 W |
| Výstupní proud jm. (A) | 10 A |
| Oblast použití | vysoké IP |
| Provedení vývodů | kabely |
| Stupeň krytí IPxx | IP65 |
| SELV (ano/ne) | ano |
| PFC (ano/ne) | ano |
| Rozměry (mm) | 219x63x35,5mm |
| CC režim možný (ano/ne) | ano |
| Adjustace výst.proudu (ano/ne) | ano |
| Řízení výst.proudu (ano/ne) | ne |
| CC provozní napětí (V) | 6 V |
| TRON záruka | 5 let |
| Provedení krabice | kovové |