Profil VARIO30-10 bílý, 2m+
Kód zboží: 10002335
Profil kryt upevňovací drážky na profily VARIO30 bílý průřez 29,1x3,9mm délka 2m
Popis
Profil kryt upevňovací drážky na profily VARIO30 bílý průřez 29,1x3,9mm délka 2m
Parametry
| Funkce | kryt pro VARIO |
| Funkce | kryt pro VARIO |
| Rozměry (mm) | 29,1x3,9mm |
| Délka (m) | 2 m |
| Max. šířka LED pásku (mm) | 17 mm |
| Barva profilu | bílá |
| Nadměrek (ano/ne) | ano |
| Typ profilu | VARIO30 |
| Druh profilu | pomocný |
| TRON záruka | 2 roky |