APC-16-700
Kód zboží: 10000045
Napájecí zdroj proudový 17W 0,7A MEAN WELL pro svítidla kabely IP42 plastové pouzdro záruka 2 roky
Popis
Napájecí zdroj proudový 17W 0,7A MEAN WELL pro svítidla kabely IP42 plastové pouzdro záruka 2 roky
Parametry
| Funkce | proudový napájecí zdroj CC |
| Napájecí napětí jm. | 230VAC |
| Výstupní výkon jm. (W) | 16.8 W |
| Výstupní proud jm. (A) | 0.7 A |
| Oblast použití | pro svítidla |
| Provedení vývodů | kabely |
| Stupeň krytí IPxx | IP42 |
| SELV (ano/ne) | ne |
| PFC (ano/ne) | ne |
| Rozměry (mm) | 77x40x29mm |
| Adjustace výst.proudu (ano/ne) | ne |
| Řízení výst.proudu (ano/ne) | ne |
| CC provozní napětí (V) | 9 V |
| Nastavení výst.proudu (ano/ne) | ne |
| TRON záruka | 2 roky |
| Provedení krabice | plastové |