LPH-18-24
Kód zboží: 10000044
Napájecí zdroj napěťový 18W 24V 0,75A MEAN WELL kabely vysoké IP IP67 plastové pouzdro záruka 2 roky
Popis
Napájecí zdroj napěťový 18W 24V 0,75A MEAN WELL kabely vysoké IP IP67 plastové pouzdro záruka 2 roky
Parametry
| Funkce | napěťový napájecí zdroj CV |
| Napájecí napětí jm. | 230VAC |
| Výstupní napětí jm. (V) | 24 V |
| Adjustace výst.napětí (ano/ne) | ne |
| Výstupní výkon jm. (W) | 18 W |
| Výstupní proud jm. (A) | 0.75 A |
| Oblast použití | vysoké IP |
| Provedení vývodů | kabely |
| Stupeň krytí IPxx | IP67 |
| SELV (ano/ne) | ne |
| PFC (ano/ne) | ne |
| Rozměry (mm) | 140x30x22mm |
| CC režim možný (ano/ne) | ne |
| Adjustace výst.proudu (ano/ne) | ne |
| Řízení výst.proudu (ano/ne) | ne |
| TRON záruka | 2 roky |
| Provedení krabice | plastové |