LPF-60D-24
Kód zboží: 10000042
Napájecí zdroj napěťový/proudový 60W 24V 2,5A MEAN WELL řízený: napětí, PWM, rezistor kabely vysoké IP IP67 plastové pouzdro SELV PFC záruka 5 let
Popis
Napájecí zdroj napěťový/proudový 60W 24V 2,5A MEAN WELL řízený: napětí, PWM, rezistor kabely vysoké IP IP67 plastové pouzdro SELV PFC záruka 5 let
Parametry
| Funkce | napěťový napájecí zdroj CV+CC |
| Napájecí napětí jm. | 230VAC |
| Výstupní napětí jm. (V) | 24 V |
| Adjustace výst.napětí (ano/ne) | ne |
| Výstupní výkon jm. (W) | 60 W |
| Výstupní proud jm. (A) | 2.5 A |
| Oblast použití | vysoké IP |
| Provedení vývodů | kabely |
| Stupeň krytí IPxx | IP67 |
| SELV (ano/ne) | ano |
| PFC (ano/ne) | ano |
| Rozměry (mm) | 162,5x43x32mm |
| CC režim možný (ano/ne) | ano |
| Adjustace výst.proudu (ano/ne) | ne |
| Řízení výst.proudu (ano/ne) | ano |
| Způsob řízení proudu | napětí,PWM,rezistor |
| CC provozní napětí (V) | 14.4 V |
| TRON záruka | 5 let |
| Provedení krabice | plastové |