98/6/830 iHome 24V IP20 10mm/50m
Kód zboží: 10001692
LED pásek 24V 6W 900lm 3.000K min.CRI80 IP20 98LED šířka 10mm dělitelnost 71,4mm návin 10m záruka 5 let Typické použití: náladové teple bílé světlo pro interiér
Popis
LED pásek 24V 6W 900lm 3.000K min.CRI80 IP20 98LED šířka 10mm dělitelnost 71,4mm návin 10m záruka 5 let Typické použití: náladové teple bílé světlo pro interiér
Parametry
| Funkce | napěťový LED pásek bílý |
| Napájecí napětí DC (V) | 24 V |
| Barevná teplota jm. (K) | 3000 K |
| CRI min. | 80 |
| Počet LED v úseku (LED) | 7 LED |
| Svítivost jm. (lm/m) | 900 lm/m |
| Dělitelnost pásku (mm) | 71.43 mm |
| Hustota LED (LED/m) | 98 LED/m |
| Návin (m) | 50 m |
| Nejdelší linie (m) | 10 m |
| Podíl modré (%) | 14 % |
| Příkon jm. (W/m) | 6 W/m |
| Šířka (mm) | 10 mm |
| Typ LED | 2835 |
| Typ LED pásku | iHOME |
| Provedení IP | IP20 |
| Směr svitu | přímý svit |
| Barva FACE | bílá |
| TRON záruka | 5 let |
| Třída energetické účinnosti | E |