LPC-60-1750
Kód zboží: 10000034
Napájecí zdroj proudový 60W 1,75A MEAN WELL vysoké IP kabely IP67 plastové pouzdro záruka 2 roky
Popis
Napájecí zdroj proudový 60W 1,75A MEAN WELL vysoké IP kabely IP67 plastové pouzdro záruka 2 roky
Parametry
| Funkce | proudový napájecí zdroj CC |
| Napájecí napětí jm. | 230VAC |
| Výstupní výkon jm. (W) | 59.5 W |
| Výstupní proud jm. (A) | 1.75 A |
| Oblast použití | vysoké IP |
| Provedení vývodů | kabely |
| Stupeň krytí IPxx | IP67 |
| SELV (ano/ne) | ne |
| PFC (ano/ne) | ne |
| Rozměry (mm) | 162,5x42,5x32mm |
| Adjustace výst.proudu (ano/ne) | ne |
| Řízení výst.proudu (ano/ne) | ne |
| CC provozní napětí (V) | 9 V |
| Nastavení výst.proudu (ano/ne) | ne |
| TRON záruka | 2 roky |
| Provedení krabice | plastové |