PCD-16-700B
Kód zboží: 10000030
Napájecí zdroj proudový 17W 0,7A MEAN WELL řízený: TRIAC pro svítidla kabely IP42 plastové pouzdro SELV PFC záruka 3 roky
Popis
Napájecí zdroj proudový 17W 0,7A MEAN WELL řízený: TRIAC pro svítidla kabely IP42 plastové pouzdro SELV PFC záruka 3 roky
Parametry
| Funkce | proudový napájecí zdroj CC |
| Napájecí napětí jm. | 230VAC |
| Výstupní výkon jm. (W) | 16.8 W |
| Výstupní proud jm. (A) | 0.7 A |
| Oblast použití | pro svítidla |
| Provedení vývodů | kabely |
| Stupeň krytí IPxx | IP42 |
| SELV (ano/ne) | ano |
| PFC (ano/ne) | ano |
| Rozměry (mm) | 84x57x29,5mm |
| Adjustace výst.proudu (ano/ne) | ne |
| Řízení výst.proudu (ano/ne) | ano |
| Způsob řízení proudu | phase cut |
| CC provozní napětí (V) | 16 V |
| Nastavení výst.proudu (ano/ne) | ne |
| TRON záruka | 3 roky |
| Provedení krabice | plastové |